O nas

Centrum Medyczne Artmedica w Poznaniu

istnieje już od ponad 15 lat. Specjaliści w dziedzinie chirurgii naczyniowej, angiologii a także psychiatrii świadczą usługi na najwyższym poziomie. Od początku naszego istnienia najważniejszy jest dla nas PACJENT. To dla Państwa się codziennie staramy i zmieniamy. Wiemy, że zdrowie jest najważniejszą wartością nas wszystkich, dlatego konsultacje i zabiegi wykonujemy z najwyższą starannością.

W Artmedice zajmujemy się chirurgią naczyniową, angiologią, flebologią, kompleksowym leczeniem oraz terapią depresji. Wykonujemy badanie USG naczyń i stawów.

kontakt

NASI SPECJALIŚCI

W związku z narastającym zapotrzebowaniem do grona naszych specjalistów zaprosiliśmy zespół lekarzy psychiatrów. Konsultację psychiatryczną należy rozważyć w przypadku:

  • Nadmiernego lęku lub napadów paniki
  • Zaburzeń snu, bezsenności
  • Przewlekłego pogorszenia nastroju
  • Trudności w funkcjonowaniu w życiu codziennym
  • Sytuacji kryzysowych w życiu zawodowym czy rodzinnym
  • Problemów z odżywianiem

Specjalizujemy się również w leczeniu depresji lekoopornej stosując nowoczesne terapie, takie jak leczenie esketaminą. Jest ona stosowana w leczeniu depresji u pacjentów, którzy nie zareagowali na co najmniej dwie różne terapie lekami przeciwdepresyjnymi. Terapia esketaminą poprzedzona jest konsultacją psychiatryczną kwalifikującą do leczenia. Dawkę i częstotliwość podania leku ustala lekarz psychiatra.

W naszym Centrum Medycznym dodatkowo można skorzystać z usług: ortopedy, kardiologa, diabetologa, psychoterapeuty, trychologa oraz komory hiperbarycznej.

PROFESOR GRZEGORZ OSZKINIS
PROFESOR GRZEGORZ OSZKINIS

lekarz, specjalista chirurgii ogólnej, specjalista chirurgii naczyniowej, angiolog, nauczyciel akademicki, kierownik II Katedry i Kliniki Chirurgii Ogólnej i Naczyń; 2008 – 2016 prorektor UM W Poznaniu ds. klinicznych i kształcenia podyplomowego; od 2008 dyrektor Centrum Kształcenia w Języku Angielskim; 2002 – 2008 prodziekan Wydziału Lekarskiego II; od 2006 konsultant wojewódzki w zakresie chirurgii naczyń; 2014 – 2016 prezes Polskiego Towarzystwa Chirurgii Naczyń; Naukowo zajmuje się patologią tętniaków aorty piersiowej i brzusznej w zakresie badań morfologicznych, genetycznych i biomechanicznych, zastosowaniem angiogenowej terapii u chorych z przewlekłym niedokrwieniem kończyn, zastosowaniem przeszczepów allogenicznych u chorych z zakażeniem protez naczyniowych, endowaskularnym leczeniem chorób naczyń obwodowych, patofizjologią przewlekłej niewydolności żylnej i leczeniem ran przewlekłych.

DR ANNA KUBICKA
DR ANNA KUBICKA

Absolwentka Akademii Medycznej w Poznaniu, a później lekarz w Oddział Chirurgii Ogólnej i Urazów Wielonarządowych z Pododdziałem Chirurgii Gastroenterologicznej i Endokrynologicznej w Szpitalu Wojewódzkim w Poznaniu oraz w Klinice Chirurgii Ogólnej i Naczyń Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Specjalista chirurg i angiolog. Specjalizuje się w leczeniu chorób tętnic i żył, malformacji naczyniowych, leczeniu ran i stopy cukrzycowej.

DR MARTA WALCZAK
DR MARTA WALCZAK

specjalista chorób wewnętrznych, hipertensjolog, kardiolog.

DR HANNA BYKS
DR HANNA BYKS

Diabetolog, Internista specjalizacja diabetologia, choroby wewnętrzne.

DR WIESŁAW KACZMAREK
DR WIESŁAW KACZMAREK

Ukończył wydział lekarski Akademii Medycznej im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu 1991roku. W 1995 roku zdobył I stopień, a w 2002 roku II stopień specjalizacji z Ortopedii i Traumatologii narządó Ruchu.W 2006 roku obronił pracę doktorską zatytułowaną "Ocena zmian zachodzących w płaszczyźnie strzałkowej kręgosłupa w trakcie leczenia operacyjnego idiopatycznych skolioz metodą Cotrela- Dubousseta"

DR MICHAŁ MALESZA
DR MICHAŁ MALESZA

Ukończył kierunek lekarski na Wydziale Lekarskim I Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Obecnie jest w trakcie szkolenia specjalizacyjnego z psychiatrii dorosłych w Centrum Zdrowia Psychicznego CM HCP w Poznaniu.

DR MARTA WŁODARCZYK
DR MARTA WŁODARCZYK

Studia Medyczne ukończyłam na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu w 2012. Psychiatrią zajmuję się od 2012 roku. W latach 2012-2018 - lekarz w Klinice Psychiatrii Dorosłych w PoznaniuOd 2017 pracuję jako lekarz w Poradni Zdrowia Psychicznego W 2019 roku uzyskałam tytuł specjalisty psychiatry.Prowadzę leczenie Pacjentów z zaburzeniami depresyjnymi, lękowymi, snu, obsesyjno-kompulsyjnych ( OCD) oraz uzależnionym (w tym behawioralnych).

DAGMARA KUBSKA MATYSIAK
DAGMARA KUBSKA MATYSIAK

Dyplomowany pedagog, ukończyła studia podyplomowe w zakresie Seksuologii Klinicznej-opiniowanie, edukacja, terapia na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

MALWINA DĄBROWSKA

Twój Trycholog zajmuje się konsultowaniem, diagnozowaniem oraz leczeniem schorzeń związanych z włosami oraz skórą głowy jak również pielęgnacją i regeneracją włosów.

TOMASZ MARCINIAK

Właściciel firmy Oxygenium Komora hiperbaryczna która umożliwia zastosowanie bezpiecznej i nieinwazyjnej metody terapeutycznej polegającej na podaniu Pacjentowi tlenu w stężeniu bliskim 100% w warunkach podwyższonego ciśnienia.

TWOJE ZDROWIE JEST DLA NAS NAJWAŻNIEJSZE

Centrum medyczne ArtMedica

Dla nas najważniejszy jest Pacjent i jego zdrowie dlatego wszystkie zabiegi wykonujemy z największą starannością. Zapraszamy serdecznie.

Edyta Oszkinis