Specjalizacje

Chirurgia naczyniowa

Leczenie ran oraz chorób tętnic i żył

Nasz zespół lekarzy i pielęgniarek zajmie się każdym problemem związanym z chorobami tętnic i żył. Od pajączków i żylaków, które są najczęściej problemem estetycznym, po poważne choroby układu krążenia.

Zapraszamy na konsultacje.

Zadbaj o układ krążenia

Zbadaj żyły i tętnice

Bolą Cię nogi?

To może być objaw choroby naczyń.

Zamykanie naczynek

Operacje żylaków

Angiologia

Leczenie chorób tętnic i żył, leczenie ran.

Nasz zespół lekarzy i pielęgniarek zajmie się każdym problemem związanym z chorobami tętnic i żył. Od pajączków i żylaków, które są najczęściej problemem estetycznym, po poważne choroby układu krążenia. We współpracy z pielęgniarką i podologiem zapewniamy kompleksową opiekę chorym ze stopą cukrzycową.

Zapraszamy na konsultacje.

Leczenie chorób tętnic i żył
Leczenie ran
Stopa cukrzycowa
Leczenie chorób skóry
Diagnostyka, badania
Leczenie trądziku

Medycyna estetyczna

Cała gama zabiegów medycyny estetycznej, takich jak wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym, botox, modelowanie owalu twarzy, nici hialuronowe i zabiegi laserowe dają możliwość kompleksowej poprawy wyglądu. Setki wykonanych zabiegów i zadowolonych pacjentów to najlepszy dowód ich skuteczności i bezpieczeństwa.

Zapraszamy na konsultacje i zabiegi.

Wypełnianie zmarszczek
Nici hialuronowe
Botox

Ortopedia

Zapraszamy na konsultacje

  • zmian pourazowych narządu ruchu w tym kręgosłupa i rdzenia kręgowego oraz zespołów bólowych kręgosłupa w przebiegu zmian przeciążeniowych,
  • niestabilności kręgosłupa, mielopatię szyjna i stenozę kanału rdzenia kręgowego oraz kręgozmyk, skoliozy,
  • uszkodzeń splotów nerwowych i nerwów obwodowych,
  • wad postawy i skoliozy oraz wielu innych schorzeń ortopedycznych.
Badanie USG
Konsultacje
Zabiegi

Podologia

Podologia to stosunkowo nowa dziedzina w Polsce, dzięki której ulgę odczują wszystkie osoby borykające się z problemami dotyczącymi stóp. Wrastające paznokcie, bolesne odciski, nagniotki, brodawki, hiperkeratoza, czy modzele nie stanowią problemu w rękach doświadczonego podologa.

Wrastające paznokcie
Odciski
Modzele

Leczenie ran

Leczenie ran to długotrwały proces, który wymaga grona zaangażowanego zespołu medycznego. Ogromna wiedza i doświadczenie są tutaj niezbędne do uzyskania sukcesu terapeutycznego. W Art-Medice jest to możliwe dzięki współpracy specjalistów najwyższej klasy, którzy od wielu lat zajmują się leczeniem ran. Zapraszamy na konsultacje.

Dobór opartunków
Leczenie ran
Konsultacje

BIOVIDA – Centrum Zdrowia i Dietetyki

Centrum zdrowia i dietetyki w Poznaniu. Testy wodorowe oddechowe. Blog o zdrowym stylu życia i naturalnych metodach wspomagania leczenia. Prowadząca – Maja Dąbrowska.

Zdrowy styl życia
Naturalne metody wspomagania leczenia
Testy wodorowe

tel. 605 828 904

Centrum Metamorfozy

Centrum metamorfozy to nowoczesny gabinet kosmetyczny przy ul. Rakoniewickiej 23a w Poznaniu, który powstał z myślą o osobach pragnących zadbać o urodę dzięki najnowszym odkryciom kosmetologii. To tutaj doświadczony personel sprawi, że każdy poczuje się wyjątkowo.

Centrum Metamorfozy oferuje Państwu pełen zakres usług kosmetycznych. Do zabiegów wykorzystujemy urządzenia i preparaty renomowanych firm, których skuteczność została potwierdzona klinicznie i poprzedzona jest latami badań w laboratoriach. Salon kosmetyczny to miejsce gdzie klasa i elegancja łączą się z profesjonalną jakością usług i miłą atmosferą. Przytulne i komfortowo wyposażone wnętrza sprawią, że czas spędzony u nas upłynie Państwu w atmosferze pełnego relaksu.

Nowoczesna kosmetyka
Zabiegi anti-aging
Regeneracja skóry

Oxygenium

Zabiegi w nowoczesnej komorze hiperbarycznej wspomagają leczenie wielu chorób i dolegliwości.

Poprawa kondycji fizycznej
Wspomaganie leczenia
Regeneracja organizmu

tel. 603 979 603

Twój Trycholog Malwina Dąbrowska

Twój Trycholog zajmuje się konsultowaniem, diagnozowaniem oraz leczeniem schorzeń związanych z włosami oraz skórą głowy jak również pielęgnacją i regeneracją włosów.

Podczas badania zostanie wykonana analiza skóra głowy pod mikroskopem cyfrowym – TRICHOSKOPIA oraz ocena mieszków włosowych i fazy w której się znajdują – TRICHOGRAM. Diagnozujemy pacjentów z problemem wypadania włosów, łojotokiem, łojotokowym zapaleniem skóry, łuszczycą oraz łupieżem.

Tylko szybka reakcja pacjenta, odpowiednia diagnoza trychologa i prawidłowa pielęgnacja jest gwarancją zdrowej skóry głowy i włosów. W przypadku kiedy niezbędne są badania hormonalne Pacjentów, kierujemy ich do odpowiednich specjalistów z dziedziny medycyny. Dzięki tak rozbudowanej współpracy i wspólnemu diagnozowaniu można wyeliminować zdecydowaną większość problemów związanych z wypadaniem włosów i wrócić do stanu sprzed choroby.

Poprawa kondycji skóry głowy
Diagnostyka
Nowoczesne zabiegi

tel. 530 663 133