Specjalizacje

Chirurgia naczyniowa

Leczenie ran oraz chorób tętnic i żył

Nasz zespół lekarzy i pielęgniarek zajmie się każdym problemem związanym z chorobami tętnic i żył. Od pajączków i żylaków, które są najczęściej problemem estetycznym, po poważne choroby układu krążenia.

Zapraszamy na konsultacje.

Zadbaj o układ krążenia

Zbadaj żyły i tętnice

Bolą Cię nogi?

To może być objaw choroby naczyń.

Zamykanie naczynek

Operacje żylaków

Angiologia

Leczenie chorób tętnic i żył, leczenie ran.

Nasz zespół lekarzy i pielęgniarek zajmie się każdym problemem związanym z chorobami tętnic i żył. Od pajączków i żylaków, które są najczęściej problemem estetycznym, po poważne choroby układu krążenia. We współpracy z pielęgniarką i podologiem zapewniamy kompleksową opiekę chorym ze stopą cukrzycową.

Zapraszamy na konsultacje.

Leczenie chorób tętnic i żył
Leczenie ran
Stopa cukrzycowa

Chirurgia plastyczna

Zapraszamy na konsultację z zakresu chirurgii plastycznej.

Operacje plastyczne
Konsultacje chirurgiczne
Eko-chirurgia
Leczenie chorób skóry
Diagnostyka, badania
Leczenie trądziku

Medycyna estetyczna

Cała gama zabiegów medycyny estetycznej, takich jak wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym, botox, modelowanie owalu twarzy, nici hialuronowe i zabiegi laserowe dają możliwość kompleksowej poprawy wyglądu. Setki wykonanych zabiegów i zadowolonych pacjentów to najlepszy dowód ich skuteczności i bezpieczeństwa.

Zapraszamy na konsultacje i zabiegi.

Wypełnianie zmarszczek
Nici hialuronowe
Botox

Ortopedia

Zapraszamy na konsultacje

  • zmian pourazowych narządu ruchu w tym kręgosłupa i rdzenia kręgowego oraz zespołów bólowych kręgosłupa w przebiegu zmian przeciążeniowych,
  • niestabilności kręgosłupa, mielopatię szyjna i stenozę kanału rdzenia kręgowego oraz kręgozmyk, skoliozy,
  • uszkodzeń splotów nerwowych i nerwów obwodowych,
  • wad postawy i skoliozy oraz wielu innych schorzeń ortopedycznych.
Badanie USG
Konsultacje
Zabiegi

Podologia

Podologia to stosunkowo nowa dziedzina w Polsce, dzięki której ulgę odczują wszystkie osoby borykające się z problemami dotyczącymi stóp. Wrastające paznokcie, bolesne odciski, nagniotki, brodawki, hiperkeratoza, czy modzele nie stanowią problemu w rękach doświadczonego podologa.

Wrastające paznokcie
Odciski
Modzele

Leczenie ran

Leczenie ran to długotrwały proces, który wymaga grona zaangażowanego zespołu medycznego. Ogromna wiedza i doświadczenie są tutaj niezbędne do uzyskania sukcesu terapeutycznego. W Art-Medice jest to możliwe dzięki współpracy specjalistów najwyższej klasy, którzy od wielu lat zajmują się leczeniem ran. Zapraszamy na konsultacje.

Dobór opartunków
Leczenie ran
Konsultacje

BIOVIDA – Centrum Zdrowia i Dietetyki

Centrum zdrowia i dietetyki w Poznaniu. Testy wodorowe oddechowe. Blog o zdrowym stylu życia i naturalnych metodach wspomagania leczenia. Prowadząca – Maja Dąbrowska.

Zdrowy styl życia
Naturalne metody wspomagania leczenia
Testy wodorowe

tel. 605 828 904

Centrum Metamorfozy

Centrum metamorfozy to nowoczesny gabinet kosmetyczny przy ul. Rakoniewickiej 23a w Poznaniu, który powstał z myślą o osobach pragnących zadbać o urodę dzięki najnowszym odkryciom kosmetologii. To tutaj doświadczony personel sprawi, że każdy poczuje się wyjątkowo.

Centrum Metamorfozy oferuje Państwu pełen zakres usług kosmetycznych. Do zabiegów wykorzystujemy urządzenia i preparaty renomowanych firm, których skuteczność została potwierdzona klinicznie i poprzedzona jest latami badań w laboratoriach. Salon kosmetyczny to miejsce gdzie klasa i elegancja łączą się z profesjonalną jakością usług i miłą atmosferą. Przytulne i komfortowo wyposażone wnętrza sprawią, że czas spędzony u nas upłynie Państwu w atmosferze pełnego relaksu.

Nowoczesna kosmetyka
Zabiegi anti-aging
Regeneracja skóry

Oxygenium

Zabiegi w nowoczesnej komorze hiperbarycznej wspomagają leczenie wielu chorób i dolegliwości.

Poprawa kondycji fizycznej
Wspomaganie leczenia
Regeneracja organizmu

tel. 603 979 603

Twój Trycholog Malwina Dąbrowska

Twój Trycholog zajmuje się konsultowaniem, diagnozowaniem oraz leczeniem schorzeń związanych z włosami oraz skórą głowy jak również pielęgnacją i regeneracją włosów.

Podczas badania zostanie wykonana analiza skóra głowy pod mikroskopem cyfrowym – TRICHOSKOPIA oraz ocena mieszków włosowych i fazy w której się znajdują – TRICHOGRAM. Diagnozujemy pacjentów z problemem wypadania włosów, łojotokiem, łojotokowym zapaleniem skóry, łuszczycą oraz łupieżem.

Tylko szybka reakcja pacjenta, odpowiednia diagnoza trychologa i prawidłowa pielęgnacja jest gwarancją zdrowej skóry głowy i włosów. W przypadku kiedy niezbędne są badania hormonalne Pacjentów, kierujemy ich do odpowiednich specjalistów z dziedziny medycyny. Dzięki tak rozbudowanej współpracy i wspólnemu diagnozowaniu można wyeliminować zdecydowaną większość problemów związanych z wypadaniem włosów i wrócić do stanu sprzed choroby.

Poprawa kondycji skóry głowy
Diagnostyka
Nowoczesne zabiegi

tel. 530 663 133

Krystyna Zych MAKIJAŻ PERMANENTNY

Studio CHRISTIANA działa na polskim rynku w branży estetyki twarzy już od 2000r. Wiodącym zabiegiem jest makijaż trwały (permanentny). Od początku Pani Krystyna Zych wykonuje wymienione zabiegi z dużym powodzeniem, o czym świadczą:

➡ otrzymana nagroda na III Mistrzostwach Polski, już po pierwszym roku pracy,
➡ nagroda Linergisty Roku przyznana w 2006 r. na Międzynarodowych Tatgach Poznańskich „POLFRYZ” w Poznaniu,
➡ wywiady zamieszczone w prestiżowych magazynach prasowych

Największą satysfakcją jednak są odwiedzające studio Pani Krystyny Zych klientki. Oprócz tych miejscowych, ogromną rzeszę stanowią panie przyjeżdżające nawet z bardzo odległych stron Polski (np.z Nowego Targu, Warszawy, Koszalina, Kołobrzegu, Gdańska, Wrocławia, Jeleniej Góry) i z zagranicy (Niemiec, Anglii, Hiszpanii, Szwajcarii, Włoch, USA- Nowy Jork, Chicago).

Wieloletnie doświadczenie, wykonywanie wyłącznie zabiegów implantacji pigmentacyjnej oraz praca urzadzeniem najwyższej jakości, pozwoliło na osiągnięcie tak szeroko zakrojonego w tej dziedzinie sukcesu.

Bezpieczeństwo i precyzja zabiegów
Rekonstrukcja brwi
Kamuflaż blizn

tel. 502 103 211