Specjalizacje

Chirurgia naczyniowa

Leczenie ran oraz chorób tętnic i żył

Nasz zespół lekarzy i pielęgniarek zajmie się każdym problemem związanym z chorobami tętnic i żył. Od pajączków i żylaków, które są najczęściej problemem estetycznym, po poważne choroby układu krążenia.

Zapraszamy na konsultacje.

Zadbaj o układ krążenia

Zbadaj żyły i tętnice

Bolą Cię nogi?

To może być objaw choroby naczyń.

Zamykanie naczynek

Operacje żylaków

Angiologia

Leczenie chorób tętnic i żył, leczenie ran.

Nasz zespół lekarzy i pielęgniarek zajmie się każdym problemem związanym z chorobami tętnic i żył. Od pajączków i żylaków, które są najczęściej problemem estetycznym, po poważne choroby układu krążenia. We współpracy z pielęgniarką i podologiem zapewniamy kompleksową opiekę chorym ze stopą cukrzycową.

Zapraszamy na konsultacje.

Leczenie chorób tętnic i żył
Leczenie ran
Stopa cukrzycowa

Ortopedia

Zapraszamy na konsultacje

  • zmian pourazowych narządu ruchu w tym kręgosłupa i rdzenia kręgowego oraz zespołów bólowych kręgosłupa w przebiegu zmian przeciążeniowych,
  • niestabilności kręgosłupa, mielopatię szyjna i stenozę kanału rdzenia kręgowego oraz kręgozmyk, skoliozy,
  • uszkodzeń splotów nerwowych i nerwów obwodowych,
  • wad postawy i skoliozy oraz wielu innych schorzeń ortopedycznych.
Badanie USG
Konsultacje
Zabiegi

Podologia

Podologia to stosunkowo nowa dziedzina w Polsce, dzięki której ulgę odczują wszystkie osoby borykające się z problemami dotyczącymi stóp. Wrastające paznokcie, bolesne odciski, nagniotki, brodawki, hiperkeratoza, czy modzele nie stanowią problemu w rękach doświadczonego podologa.

Wrastające paznokcie
Odciski
Modzele

Leczenie ran

Leczenie ran to długotrwały proces, który wymaga grona zaangażowanego zespołu medycznego. Ogromna wiedza i doświadczenie są tutaj niezbędne do uzyskania sukcesu terapeutycznego. W Art-Medice jest to możliwe dzięki współpracy specjalistów najwyższej klasy, którzy od wielu lat zajmują się leczeniem ran. Zapraszamy na konsultacje.

Dobór opartunków
Leczenie ran
Konsultacje

Oxygenium

Zabiegi w nowoczesnej komorze hiperbarycznej wspomagają leczenie wielu chorób i dolegliwości.

Poprawa kondycji fizycznej
Wspomaganie leczenia
Regeneracja organizmu

tel. 603 979 603

Twój Trycholog Malwina Dąbrowska

Twój Trycholog zajmuje się konsultowaniem, diagnozowaniem oraz leczeniem schorzeń związanych z włosami oraz skórą głowy jak również pielęgnacją i regeneracją włosów.

Podczas badania zostanie wykonana analiza skóra głowy pod mikroskopem cyfrowym – TRICHOSKOPIA oraz ocena mieszków włosowych i fazy w której się znajdują – TRICHOGRAM. Diagnozujemy pacjentów z problemem wypadania włosów, łojotokiem, łojotokowym zapaleniem skóry, łuszczycą oraz łupieżem.

Tylko szybka reakcja pacjenta, odpowiednia diagnoza trychologa i prawidłowa pielęgnacja jest gwarancją zdrowej skóry głowy i włosów. W przypadku kiedy niezbędne są badania hormonalne Pacjentów, kierujemy ich do odpowiednich specjalistów z dziedziny medycyny. Dzięki tak rozbudowanej współpracy i wspólnemu diagnozowaniu można wyeliminować zdecydowaną większość problemów związanych z wypadaniem włosów i wrócić do stanu sprzed choroby.

Poprawa kondycji skóry głowy
Diagnostyka
Nowoczesne zabiegi

tel. 530 663 133

Punkt sczepień Covid-19