Nowoczesne i szybkie odchudzanie.

W Klinice Art-Medica mamy ogromny asortyment zabiegów odchudzających, skrojonych na miarę naszych klientów.

1. Nasza nowość - urządzenie ML DUO  to rewolucyjne połączenie multi-polarnej radiofrekwencji i ultradźwięków niskiej częstotliwości. Niezwykle skuteczne w modelowaniu ciała i likwidacji brzuszka oraz ujędrnianiu i zwalczaniu cellulitu.

W Art-Medice wiemy, że łączenie wielu metod i technologii przynosi najlepsze rezultaty. Z tego powodu nasz zabieg odchudzający ML DUO  to połączenie trzech niezwykle skutecznych i nieinwazyjnych technologii:

Cena serii trzech zabiegów:
Brzuch+boczki                       840zł
Pośladki                                630zł
Uda                                      840zł
Ramiona                                630zł

2. Zabiegi  Med-sculpt są jednymi z najskuteczniejszych zabiegów odchudzających. Wszystko to dzięki zastosowaniu specjalnej głowicy elastomerycznej, którą wykonujemy bardzo skuteczny masaż próżniowy i ultradźwięków, które rozbijają komórki tłuszczowe. Do tego dodajemy jeszcze drenaż limfatyczny BOA.
Dzięki temu połączeniu możemy modelować i wyszczuplać poszczególne partie ciała podczas jednego zabiegu.
Zabieg w znacznym stopniu wpływa na ujędrnienie skóry i poprawę jej sprężystości. Drenaż limfatyczny, niezbędny w tym wypadku, usuwa z organizmu toksyny i komórki tłuszczowe, które uległy rozbiciu w czasie zabiegu.
Cena serii pięciu zabiegów to 790zł.

 

3. Body wraping zabieg odchudzający, który w ostatnich latach zyskał niesamowitą popularność.
Zabieg polega na wmasowaniu silnie działających preparatów odchudzających, a następnie owinięciu ciała folią.
W naszym gabinecie stosujemy glinki bogate w minerały z Morza Martwego, które mają silne działanie antycellulitowe i wyszczuplające. Partie ciała objęte zabiegiem to brzuch, pośladki i uda oraz całe nogi. Efekt zabiegu jest najczęściej piorunujący. Już seria trzech zabiegów powoduje zmniejszenie obwodu i wymodelowanie ciała, a dzięki dobroczynnym składnikom aktywnym także likwidację cellulitu.
Body wrapping ma także działanie drenujące i oczyszcza skórę z toksyn. Sprawia, że staje się ona bardziej napięta, jędrna i nawilżona.
Zabieg jest przyjemny i trwa około 1 godziny.
Efekt zabiegu – bezcenny! Piękna skóra i jeszcze lepsze samopoczucie!
Seria trzech zabiegów - 450zł

4. Terapia mikroigłowa polega na "rolowaniu" skóry specjalnym wałkiem, dzięki czemu uzyskujemy miliony dziurek w naskórku, będącym główną barierą zapobiegającą przedostawaniu się substancji aktywnych w głąb skóry.
Zabiegi te są całkowicie bezbolesne i bardzo skuteczne. W trakcie zabiegu możemy wprowadzać preparaty antycellulitowe i ujędrniające skórę. Znakomite efekty uzyskujemy w przypadku blizn, rozstępów i cellulitu. Skóra jest bardziej zwarta, gęsta i jędrna, a odpowiednia pielęgnacja zapewnia długotrwałe efekty.
Cena serii trzech zabiegów   + koszt preparatu.

5. Gimnastyka odchudzająca
Zapraszamy na ćwiczenia modelujące poszczególne partie ciała. Specjalny zestaw ćwiczeń pozwala na pozbycie się brzuszka, ujędrnienie całego ciała, wyszczuplenie i wymodelowanie nóg . Wszystkie zajęcia prowadzone są przez instruktora wychowania fizycznego, w małych max. 6 osobowych grupach.

Karnet 10 zajęć – 300zł