Lekarze współpracujący z Kliniką Art-Medica posiadają długoletnie doświadczenie.

Klinika Art-Medica

Gabinet medycyny estetycznej Poznań, poradnia naczyniowa, angiologia

Gabinet medycyny estetycznej, poradnia naczyniowa i angiologii od 2008 roku świadczą specjalistyczne usługi medyczne w Art-Medice Poznaniu. Najważniejszy jest dla nas Pacjent i jego zdrowie dlatego wszystkie zabiegi wykonujemy z największą starannością.

Nasi specjaliści

Lekarze współpracujący z Kliniką Art-Medica wykonują zabiegi z zakresu medycyny estetycznej i chirurgii naczyniowej oraz angiologii mając do dyspozycji najnowocześniejszy sprzęt i długoletnie doświadczenie…

Klinika Art-Medica

Odwiedź naszą klinikę

Oferta Art-Medica Poznań

Zamykanie naczynek

Laserowe zamykanie naczynek umożliwia szybkie i długotrwałe pozbycie się problemu miejscowego zaczerwienia skóry. Laser dociera w głąb niesprawnych żył za pomocą procesu fototermolizy selektywnej. Hemoglobina wyłapuje światło lasera i przekształca energię w ciepło, dzięki któremu w zdefektowanej żyle odparowuje woda. Sprawia to, że ścianki naczynia rozpadają się i zostają pochłonięte, dzięki czemu znikają pajączki naczyniowe.

Angiologia, chirurgia naczyniowa

Angiologia jest bardzo wąską dziedziną medycyny, podstawą, jaką jest chirurgia naczyniowa. Związana jest ona z profilaktyką, diagnozowaniem i leczeniem chorób naczyń krwionośnych. Z tego powodu angiolog jest rzadko spotykanym specjalistą. Art Medica ma do zaoferowania profesjonalne usługi takiego fachowca w gronie swojego personelu.

Skleroterapia, usuwanie żylaków

W zależności od wielkości problemu, używa się różnych metod na usuwanie żylaków. Przy małych żylakach sprawdza się skleroterapia, oparta na podaniu środka chemicznego do środka naczynia i obkurczeniu go. To mało inwazyjny i bezpieczny zabieg. W razie większej skali problemu konieczne jest leczenie operacyjne, metody termiczne lub chemiczno-mechaniczne.

USG doppler kończyn dolnych

USG doppler kończyn dolnych jest podstawą leczenia naczyń krwionośnym i metodą profilaktyki względem żylaków. To badanie pozwala dokładnie ocenić stan tętnic i żył pacjenta. Jest to aktualnie najbezpieczniejsze narzędzie, udoskonalane od niemal pół wieku. Z powodzeniem wyparło inne, mniej skuteczne metody diagnostyczne.

Zabiegi odmładzające

Bogaty wybór zabiegów medycyny estetycznej które pomogą utrzymać dobrą kondycję skóry oraz opóźnią procesy starzenia. Zabiegi odmładzające obejmują między innymi wypełnianie zmarszczek z wykorzystaniem kwasu hialuronowego, wolumetria twarzy, peeling oraz pobudzenie skóry do produkcji kolagenu i elastyny.

Toksyna botulinowa

W zabiegu mezoterapii preparat Teosyal Redensity i toksyna botulinowa sprawia, że twarz wygląda młodziej, głębokie zmarszczki się wygładzają i skóra jest bardziej jędrna i nawilżona. Usługi kosmetyczne z zastosowaniem specjalistycznych substancji skutecznie pomagają zlikwidować głębokie zmarszczki mimiczne.

Osocze bogatopłytkowe

Osocze bogatopłytkowe to naturalny roztwór pobierany z krwi pacjenta. Umożliwia poprawę elastyczności skóry poprzez zwiększenie ukrwienia obszaru iniekcji i stymulacji wzrost włókien kolagenu. Korzystamy z naturalnych metod biologicznej regeneracji dające długotrwałe efekty odbudowy struktury skóry.

Fibryna bogatopłytkowa

Fibryna bogatopłytkowa jest pobierana z krwi pacjenta. Preparat wspomaga regenerację tkanek skóry wzmacniając efekt jej odmładzania. W medycynie estetycznej fibryna bogatopłytkowa stosowana jest do usuwania zmarszczek i bruzd, poprawy elastyczności skóry oraz innych zabiegów pielęgnacyjno-odmładzających.

Lipoliza

Lipoliza działa na komórki tłuszczowe i pomaga rozbijać cellulit. Efektem zabiegu jest wygładzenie skóry, poprawa kondycji, sprężystości i wyglądu. Redukcja tkanki tłuszczowej wpływa na kształt ud, pośladków, ramiona i brzucha. Lekarz na indywidualnej wizycie ustala szczegółową procedurę wykonania zabiegu.

i sprawdź nasze najnowsze promocje

Promocje

@klinikaartmedica

Aktualne promocje znajdziesz na naszym Facebooku

Zapraszamy do skorzystania z ofert promocyjnych na zabiegi.

Potrzebujesz porady, konsultacji, leczenia?

Zgłoś się do nas.